Hotel Spa Butterfly Mariánské Lázně

Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně 11 Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně 12 Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně 13 Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně 14 Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně 15 Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně 16 Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně 17 Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně 18 Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně 19 Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně 20 Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně 21 Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně 22

.Hotel Spa Butterfly se nachází na místě dřívější historické budovy z konce 19. století v centru města a téměř v srdci městského parku. Ačkoliv se jedná o architektonicky moderní stavbu ve stylu Art-Noveu z roku 1995, dokáže svým vzletným a osvěžujícím stylem oslovit velké spektrum nejen lázeňských hostů, ale především také rodiny s dětmi. Jako jediný se také může pyšnit originální výzdobou od českého světoznámého sochaře Olbrama Zoubka. Hotel Butterfly svým hostům nabízí komfort mezinárodního hotelu.


Najdete zde 96 pokojů kategorie superior z toho 8 apartmánů suite a 1 luxusní apartmá, Jacuzzi vanu, sprchu a připojení na internet. Vybavení pokojů v Hotelu Butterfly nabízí sprcha, WC, fén, Sat-TV, radio, telefon, minibar, klimatizace, přípojka na internet, WiFi Zone, koupací plášť zdarma připraven na pokoji.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: spa-hotel-butterfly@toprague.cz
Adresa: Hlavní třída 655/72 Mariánské Lázně


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Spa Butterfly Mariánské Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Minirelax

délka pobytu: 3 dny
od 4400 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Mariánskolázeňská sezónní nabídka

délka pobytu: 4 dny
od 6240 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Minikúra

délka pobytu: 4 dny
od 6450 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Relaxační lázeňská dovolená

délka pobytu: 8 dny
od 14700 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Klasický léčebný pobyt

délka pobytu: 8 dny
od 18060 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Méně balíčků ...

TOPlist